Noor Teenindaja 2007

Tallina Toidumessi ajal toimuva traditsioonilise võistlusele Aasta Kelner kõrval on juba kolmel aastal korraldatud oma konkurss ka kutseõppeasutuste teeninduse eriala õppuritele. Konkurss “Noor Teenindaja 2007” andis õppuritele võimaluse oma oskuste näitamiseks, erialaste kogemuste suurendamiseks, samas ka teavitada tulevasi potensiaalseid tööandjaid. Võistlustest võisid osa võtta kõik Eesti kutseõppeasutuste teeninduse eriala õppurid. Tartu Kutsehariduskeskust esindasid toitlustusteeninduse eriala õpilane Tiiu Parm ja kelneri eriala õpilane Kairi Partsioja. Mõlema õpilase ettevalmistusi juhendas kutseõpetaja Ülle Kruuda.
Parim Noor Teenindaja selgitati välja 31. oktoobril 2007 Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses.

Konkurss koosnes erialasest teooriatestist, veini täpsusvalamisest, salvrätikute voltimisest, loositud menüü järgi laua katmisest ja kaitsmisest kohtunike ees, klientide teenindamisest ning kohvi ja apelsini serveerimisest. Võistlejate töid hindas rahvusvaheline kohtunike kogu, kes koosnes oma ala tunnustatud professionaalidest.

Konkursi “Noor Teenindaja 2007” 12 osaleja seast saavutas Tiiu Parm 2.koha. Kairi Partsiojale jagus 2 eriauhinda parima kohvi serveerimise ja parima apelsini serveerimise eest.
Õnnitleme tublisid võistlejaid ja juhendajat!

Avaldatud: 02.11.2007

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal