Oktoober – Hea õpetaja kuu

Hea õpetaja kuu eesmärgiks on väärtustada Eesti õpetajaid, tõsta õpetajate mainet ühiskonnas, edendada õpetajaharidust ja tuua rohkem helgeid päid õpetajaks õppima.

„Eesti ühiskond on küps õpetajat uuesti aujärjele tõstma,“ on öelnud haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas.

Tänavu on õpetajakuu teemaks „Õppimine seob põlvkondi“ ning seda käsitletakse läbi nelja teemanädala – koolikümblusnädal, lapsevanematenädal, tagasi kooli nädal ja õpilastenädal. Sündmuste korraldajateks on kooli õpetajad ja õpilased ise.

Õpetaja kuu esimestest päevades alates annavad Tartu KHK-s tunde mitmed ettevõtjad, praktikud, kooli vilistlased ja üliõpilased:

SA Lõuna-Eesti Turism juhataja Kristi Kass, Metec grupi juhatuse liige Toomas Lepp, kooli vilistlane Ragnar Kekkonen Tartu Lillemajast, kooli vilistlane Rainer Lodde Tallinna TÜ üliõpilane, Eesti Matkaliidu president Levo Tohva, hotellide London ja Pallas juhatuse esimees Verni Loodmaa, Tiiu Sild SA-st Teaduskeskus AHHAA, kooli vilistlane Lauri Drubins Valga linnavalitsusest, Kristjan Luhamets Kambja koguduse õpetaja, Kunnar Karu MTÜ-st Klubi Tartu Maraton, Jaanus Pillmann AS Liivimaa pagar juhataja, Elgo Koser EMÜ magistrant, Põlva Energiakeskuse juhataja Mati Kiisler, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskuse juhataja Marje Braunbrück, RMK loodushoiuosakonna loodushariduse peaspetsialist ning paljud-paljud teised.

Väga huvitavaks kujuneb kindlasti Ööklubi „Maasikas“ show-baarmanide Aigar Ottas, Siim Saar ja Sergei Jasjukevitsi tunniandmine. Kõiki tunniandjaid tänatakse tänukirja ja kooli meenega.

Hea õpetaja kuul on kindlasti tänud ära teeninud ka õpetajad.

Et õpilased saaksid oma kiidusõnu ja ettepanekuid kenasti edastada, selleks on nii Kopli kui Põllu õppehoonetesse paigaldatud postkastid.

Kooli heade tulemuste ja hea maine eest oleme tänu võlgu Õpetajatele suure algustähega.

Täiendav info: Lilia Leiman,
huvijuht, tel. 7361 872, 516 4077
lilia.leiman@khk.ee

Koostaja: Hillar Karm
PR-esindaja, 504 8039
hillar.karm@khk.ee

Avaldatud: 05.10.2010

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal