ÕNNITLUSED LÕPETAJATELE

Esmaspäeval, 22.juunil saadab kool piduliku aktusega „Vanemuise” kontserdisaalis lendu tänavusi lõpetajaid. Põhikoolibaasil (406 lõpetajat) lõpetanute aktus algab kell 11.00 ja keskkoolibaasil (250 lõpetajat) lõpetanute aktus kell 15.00.

Kaks väga tublit lõpetajat BERIT MÜRK laomajanduse erialalt ja ORNELLA MUTTIK ehitusviimistluse erialalt kooli lõpuaktusel osaleda ei saagi, sest nad on samal ajal kutsutud Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtule Kadriorgu.

Tartu maavanema ja Tartu linnapea vastuvõtule neljapäeval, 18.juunil „Athena” konverentsikeskusesse on kutsutud meie koolist viis edukat lõpetajat:

juuksuri erialalt KRISTA NÕMMIK ja MEELYA MAZOROV, SIGRID SAVVA majutusteeninduse, INGRID JÄRVE koka ja THEA VIIA hotelliteeninduse erialalt.

Eespoolnimetatutele lisaks lõpetavad õpingud väga heade tulemustega ja saavad samuti kooli kiituskirja:

MERILIIS KOPPEL, TUULI LÄÄNE, REELIKA MÜLLERSON ja LIISI PAIDRA majutusteeninduse eriala; SULEV NÕMMISTE, TAAGO REMMELKOOR ja TARMO RANDMA autodiagnostik; MARIAN NAABER ja KAIDI KESKKÜLA toiduainete töötlemine; AGO NIKKINEN ja MARKO PURRET üldehitus; KAIJA KIVISSAAR ja RAGNIS PÄRNMETS ehitusviimistlus; TAIMAR PIIR keevitaja, TENNO MÄTLIK elektrik, ARDI KURVITS tisler, SIGNE HALJASTE ärikorraldus, SVEN HÕBEMÄGI üldehitus, JAANIKA NEUHOF pagar-kondiiter, KADI TOLK müüja, ELERI PRIKS hotelliteenindus, LEILA SAAR raamatupidamine, NELERI VIKAT laomajandus ja SIRET SALMU müügikorralduse eriala.

Lõpetajate üha suurematest ja parematest ametioskustest räägib nende lõpetajate arvu suurenemine, kes koos kooli lõputunnistusega võtavad vastu ka kutsekvalifikatsiooni tunnistuse. Tänavu on neid 181 lõpetajat. Seega on neile avatud ka EL-i riikide töökohad.

Siin tuleb kiitvalt ära märkida koostelukkseppade, keevitajate ja metallitöö eriala lõpetajaid, kes kõik saavad heade oskuste eest kutsetunnistused, aga samuti ka tislerite eriala lõpetajaid, kellest 94 % sooritasid edukalt selle raske katsumuse.

Tänud nende kutseõpetajatele ja tunnustus koolile.

ÕNNITLEME VÄRSKEID LÕPETAJAID JA SOOVIME NEILE TUGEVAT TUULT TIIBADESSE!

Avaldatud: 18.06.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal