Õpetaja Silja Malli e-kursusele omistati kvaliteedimärk

Täna, 14.aprillil tunnustatakse E-kursuse kvaliteedimärgiga õpetaja Silja Malli loodud ühiskonnageograafia e-kursust.

Mahukas ühiskonnageograafia kursus sisaldab erinevatele tasemetele sobivaid õppematerjale, illustreerivaid diagramme ja pildimaterjale aga ka hulgaliselt interaktiivseid  meetodeid nagu veebipõhised kaardid, reisiplaneerija, videod, mälumängud ja muu.

Meisterõpetaja Anne Krulli sõnul võimaldab kursus kombineerida erinevaid materjale ja ülesandeid vastavalt sellele, milline on õppija tase, nii et tekib individuaalne õppimise voog. „Seda kursust oleme kutsehariduskeskuses juba palju kasutanud, nii vanades kui uutes õppekavades ning kursus on õpilaste poolt  heaks kiidetud,“ sõnas ta.

Hariduse Infotehnoloogia  Sihtasutuse korraldatud e-kursuste konkursil hindavad väljatöötatud kursuseid nii haridusmetoodikud kui eriala spetsialistid, kuid oluline on ka õppijate tagasiside kursusele. „Kvaliteedimärgi tiitli vääriline e-kursus peab olema kasutajate poolt tunnustatud ja heaks kiidetud.“

Ühtekokku tunnustab HITSA  täna algava rahvusvahelise kevadkonverentsi „Fiiberoptiline haridustee “ vastuvõtul 31 kvaliteedimärgi vääriliseks hinnatud e-kursust.

Lisainfo:
Mariann Karja
õppekorralduse juht
tel 7361 870

 

Avaldatud: 14.04.2016

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal