Õpilasansambel kutsub kontserdile

Kolmapäeval, 12. juunil  annab kutsehariduskeskuse õpilasansambel  ilusate laulude kontserdi.

Kontserdikavas kõlavad  ansambli- ja soololaulud  ning pillilood. „Laulame eesti keeles ja suuremas osas ka eesti autorite laule. Ettekandele tulevad Tõnis Mäe, Mihkel Raua, Henri Laksi, Priit Pajusaare ja teiste autorite  tuntud ning armastatud viisid,“ selgitas õpetaja Marika Paulus.

Õppeaasta algusest koos käinud ja harjutanud ansamblis laulavad ja mängivad pilli Karl Griin (löökpillid), Jörgen Kaus, Kelly Tamm, Jaanika Rämson, Pelle Uibo,  Maris Paarmets (viiul), Raili Liis (kitarr) ja Koit Allik. Maige Utsal on välispraktikal ja kahjuks osaleda ei saa.

Juhendaja Marika Pauluse sõnul on ansamblisse kogunenud innukad  ja musikaalsed noored, kus iga laulja on  omamoodi pärl. „Juba see, et pärast väsitavat koolipäeva ja sageli praktika ajal laulma tulla, nõuab eneseületamist,“ lisas ta. Õpilasansambel laulab selles koosseisus viimast korda, sest mitmed noored muusikud lõpetavad kooli.

Kontsert toimub kolmapäeval, 12. juunil kell 15.00 Kopli koolimaja konverentsisaalis. Kõik on oodatud kuulama ja kaasa elama.

Lisainfo:

Marika Paulus
marika.paulus@khk.ee

Avaldatud: 07.06.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal