Õpilased korraldavad Müügipäeva

Täna selgusid õpilasprojektide konkursi tulemused. Kokku laekunud 8 projekti seast  otsustati rahastada projekti „Müügipäev Põllu õppekorpuses“ elluviimist. Meeleolukas müügipäev saab teoks juba 2. oktoobril ning selle korraldavad  ärikorralduse teise kursuse õppurid.

Projektijuhid Regina Joosep ja Kadri Viil lubavad, et koos aktiivsete osalejatega saab müügipäev olema seltskondlik ja lõbus üritus.  Päeva nimele kohaselt saavad kõik müügipäeval osta ja müüa oma tooteid ja teenuseid või pakkuda hoopis häid emotsioone.

Huvijuht Lilia Leimani sõnul esitati koolielu sisukamaks muutmiseks põnevaid projekti-ideid. „Tahan tänada kõiki õpilasi, kes kaasa mõtlesid ja oma projekti esitasid,“ kiitis ta seekordse projektivooru arvukaid osalejaid.

Projekte hindasid huvijuht, turundusjuht, karjäärinõustaja, TKHK õpilane ja erapooletu üliõpilane TÜ-st. Hindajad otsustasid toetada Põllu õppekorpuse müügipäeva ideed, sest tegu on õpilaste ettevõtlikkust toetava algatusega ning väga põhjalikult läbi mõeldud projektiga nii tegevuskava kui ka eelarve mõttes. „Soovitan projektide kirjutajatel osaleda projekti tuleproovis, sest näiteks ka müügipäeva idee sai tuleproovi põhjal sisukam ja realistlikum,“ lisas Leiman.

Järgmine projektide voor on juba jaanuaris 2014.  Täpne teave avaldatakse koduleheküljel ja Facebookis.

Lisainfo:
Lilia Leiman
tel 7361 872

Avaldatud: 24.09.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal