Õpilased viisid koduta loomade varjupaika kodusoojust

Nädalapäevad tagasi algatatud kampaania Tartu koduta loomade varjupaiga toetuseks kulmineerus 26. märtsil, mil toitlustusteeninduse õppegrupp TEP212  käis varjupaiga asukatele kodusoojust viimas.

Kampaania käigus koguti annetuskasti peamiselt tekke, patju ja mänguasju. Lisaks annetasid Kopli ja Põllu tänava õpilased kokku 190 eurot ning selle raha eest osteti kaasa kõige rohkem toitu aga ka mõned mänguasjad, toidunõud, jalutusrihma ja hooldusvahendid. Suur aitäh kõigile, kes aitasid ja omapoolse panuse andsid!

Lisaks annetuste üleandmisele, said osalejad ka loomadega mängida. Kampaania ühe eestvedaja Kelly Lainevoolu sõnul olid koerad selle üle hästi rõõmsad, hüppasid ja liputasid saba. „Aga ka toit on tähtis, sest tavaliselt saavad koerad süüa vaid ühe korra päevas ja paljud neist tundusid olema kõhnad,“ kirjeldas Kelly.

Koduta loomade varjupaigas oli veidi üle 20 koera ja kutsika ning üle 40  kassi kostil. Enamik neist küll ajutiselt, sest vana või uue pererahva leiab 90% koertest, kasse veidi vähem.

Kes soovib varjupaiga loomi aidata, saab kandideerida vabatahtlikuks. Vabatahtlikele korraldatakse varjupaigas esmane koolitus, kus õpetatakse kuidas loomadega käituda ning riske vältida. Lähemat infot Tartu koduta loomade varjupaiga kohta leiab http://www.loomadevarjupaik.eu/tartu_varjupaik/
Lisainfo:
Kelly Lainevool
TEP212

10146909_3894815864517_527772492_o

Avaldatud: 27.03.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal