Osale kutsehariduse teemalisel telesarja castingul!

Teleproduktsiooni firma Osakond koostöös SA Innove ja Kanal 2-ga on alustamas uue saatesarja tegemist, kus peategelasteks on kutsehariduskeskuse noored.

Tartu Kutsehariduskeskuse õpilastel on võimalus osaleda castingul 23. septembril 2011 kell 10.00-17.00 Tartu Kutsehariduskeskuse konverentsisaalis.

Tingimused:

 • oskab rääkida,
 • tunned hästi eriala,
 • oled natukene teistsugune.

Mida peab telesarjas osalemiseks tegema?

Ületage end sellega, et tulete end proovile panema. Annate endale ainulaadse võimaluse mõelda valjult, miks olete tulnud oma eriala õppima. Kõnelege sellest meile, televisiooni inimestele nii, et me tahaksime sellest kõike rohkem teada. See on vestlus!

Kes tunneb siirast kutsumust oma õpitava eriala vastu ning tahab telesaate tegemisest lähemalt osa saada, andke palun hiljemalt neljapäevaks 22.09.2011 üles oma nimi ja kontaktnumber e-mailiaadressile Hedi Männi: hedi.manni@khk.ee tel. 7 361 875.

Üles antavate nimede põhjal koostatakse täpne castingu ajagraafik ja Teid informeeritakse.

Casting viiakse läbi Tartu Kutsehariduskeskuse konverntsisaalis 23. septembril – ajavahemikus kell 10.00 – 17.00.

Saatesarja lühitutvustus

Kevadhooajal Kanal 2 eetris oleva 8-osalise saatesarja eesmärgiks on tutvustada kutseharidust positiivses valguses. Saatesari on üles ehitatud muutumismängu põhimõttel, kus kutsekoolide õpilastest moodustatud tiimid osalevad vanas mõisahoones tegutseva Paunküla hooldekeskuse muutmisel n-ö unistuste hooldekoduks.

Võtted toimuvad osaliselt Paunküla hooldekodus ja osaliselt kutseõppeasutustes. Igas saates viiakse läbi totaalne muutumine erinevates valdkondades – alates maja restaureerimisest ja lõpetades vanadekodu elanike elukvaliteedi parandamisega kasvõi uue värske juukselõikuse või disainitud hooldustöötajate ühisvormi näol. Erinevate kutsekoolide õpilastest moodustatakse töögrupid põhimõttel, et iga grupp osaleb kindla tööga vanadekodu uuenduskuuri protsessis. Hooldekodu kujundamisel ja sisustamisel on kõrgelt hinnas isikupärane stiil, põnevate ja innovaatiliste lahenduste leidmine ja sealsete elanike erivajadustega arvestamine. Noorte tegemisi jälgib oma ala spetsialistidest ja Eesti avaliku elu tegelastest koosnev ekspertgrupp, kelle jaoks pole ebatäpsusteks ja vaimuvaesuseks ruumi ja kes iga saate lõpus annavad omapoolse hinnangu sooritusele. Saatesarjas antakse noortele kutseõppuritele võimalus oma ideed päris eluks elada, et olla oma püüdlustes suuremad kui elu ise.

Saade loob soodsa pinnase heategevuseks, siirateks taaskohtumisteks ja erinevate maailmapiltide segunemisteks ja mõistmiseks. Samuti tuuakse vaatajateni oskustepagas, mida omavad tänased noored kutsekoolide õpilased, tutvustatakse õpitingimusi ja võimalusi ning avatakse kaasaegse kutseõppuri mina-pilt, mis peegeldab ettevõtlikkust, ambitsioonikust, isikupära ning elutervet maailmakäsitlust. Nii püütakse sarja jooksul läbi noorte väärtustada kutseharidust, tutvustada kutseõppeasutusi ja kutseoskusi ja oma ala meistreid Eestis (ekspergrupp). Ja loomulikult leidub saates fantaasiarikkaid ja praktilisi ideid meile kõigile igapäevaseks tarbimiseks.

Soovime kaasata Paunküla mõisahoones asuva hooldekodu eluolu parandamiseks enamik Eestis õpetatavatest kutseharidusvaldkondadest.

Teid kõiki väga oodates,
teleproduktsioonifirma Osakond

Avaldatud: 19.09.2011

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal