Tartu Kutsehariduskeskuse pikksilm on suunatud tulevikku

PRESSITEADE
Tartu Kutsehariduskeskuses (KHK) toimub kutsehariduse visiooni konverents „Pikk silm tulevikku“.

Käesoleval aastal möödub 90 aastat Tartu Kutsehariduskeskuse eelkäija Tartu Puu- ja Rauatöökooli asutamisest ning 10 aastat Tartu Kutsehariduskeskuse loomisest. Juubeliürituste raames toimub konverents, mille käigus vaadatakse põgusalt ajas tagasi, kuid keskendutakse siiski kutsehariduse tulevikule.

Huvilisi tervitavad Tartu Linnavalitsuse ja Haridus- ja Teadusministeeriumi esindajad. Tartu KHK õpetaja Aivar Lippmaa võtab kokku ametikooli 10 viimast toimekat ja muutusterohket aastat. Külalisena esineb Marju Lauristin, kes räägib kutsehariduse positsioonist Eesti haridusstrateegias. Peeter Normak, Viive-Riina Ruus ja Reet Valgmaa tutvustavad võimalusi ja visioone tuleviku koolis õppimisest ja õpetamisest. Kristjan Rebane annab ülevaate võtmeoskustest tuleviku tööturul. Konverentsi sisulise osa lõpetab paneeldiskussioon „Kutseharidus 2020“.

Konverents „Pikk silm tulevikku“ toimub 11.05.2012.a. Tartu Kutsehariduskeskuse Kopli tänava õppehoone B-korpuse konverentsisaalis kell 11.00 – 16.00 ja on peamiselt suunatud kutseharidusvaldkonna endistele ja praegustele töötajatele ja vilistlastele.

Lisainfo:

Eda Anton
kvaliteedijuht
eda.anton@khk.ee, tel: +372 7 361 868
juubel.khk.ee/

Hedi Männi
koordinaator-teavitusspetsialist
hedi.manni@khk.ee, tel: +372 7 361 890

Avaldatud: 10.05.2012

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal