Põllu õppekorpust aitab täiustada KIK

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) aitab rahastada Tartu Kutsehariduskeskuse Põllu tänava õppehoone territooriumi olmekanalisatsiooni rekonstrueerimist. KIK paneb oma õla alla läbi veemajanduse programmi ja investeerib seni puudulikku kanalisatsioonisüsteemi 30 513,27 eurot.

Olmekanalisatsiooni rekonstrueerimine läheb kokku maksma 70 942,69 eurot ja puudutab peamiselt Põllu tänava vanu õppehooneid ja renoveeritud ühiselamut, ent sisaldab ka maa-aluse rasvapüüduri soetamist ja paigaldamist Põllu söökla köögile. Samaaegselt olmekanalisatsiooni rekonstrueerimistöödega toimub ka sadeveekanalisatsiooni rekonstrueerimine, mille rahastamiseks tuli KHK-l omavahendeid leida 71 048,96 euro ulatuses ning mis hõlmab Põllu õppehoone uue juurdeehituse territooriumi.

 Tartu KHK Põllu tänava kinnistul toimuvate renoveerimistööde kogumaksumuseks on 141 991,65 eurot. Ehitustöid viib läbi Sinear OÜ ja omaniku järelvalvet teostab Prodecoro OÜ. Uuendus- ja ümberehitustööd Tartu KHK Põllu tänava territooriumil peaksid jõuludeks valmis saama.

 

Avaldatud: 12.12.2012

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal