Priit Kangur võitis Liivimaa kutsekoolide omaloomingu võistluse

17. veebruaril peetud Liivimaa kutsekoolide õpilaste omaloomingu päeva raames selgitati  parimad loometööd viies kategoorias.  Päeva  võitjaks tunnistati  Priit Kangur, Tartu Kutsehariduskeskuse tisleri eriala 2. kursuse õppur.

Omaloomingu päeval võisteldakse viies valdkonnas, ainsaks nõudeks, et esitatu peab olema oma looming.  Kategooria «Kuldsed käed» koondab enda alla nii fotograafia, maalid, ehted kui ka näiteks õmblustööd  ning «Suuga teen suure linna“ kategoorias esitatakse laule, muusikapalasid, luuletusi ja muud sellist. „Kakukese“ kategoorias võistlevad toidud-joogid, «Roosa panter» tähistab tantse, pantomiimi või võimlemist ning taaskasutuse ideed võistlevad „Rohelisem elu“ kategoorias.

Priit  osutus publiku lemmikuks ja  kategooria  „Kuldsed käed“ võidu järel ka üldvõitjaks oma professionaalsete loodusfotode, maalide ja puunikerdustega.

Priit Kanguri loodusfoto näitus oli  vaadata kutsehariduskeskuse infokogus ning peale võistlust  saab  tema  detailirikkaid vaateid  samas uuesti nautida. Lisaks fotograafiahuvile on Priit kätt proovinud ka maalikunstis ning lisaks akrüülidele on ta maalinud Tallinna Lepatriinu lasteaia seinale uhke putukate võluriigi.

Kategoorias „Suuga teen suure linna“ räppis ennast esikohale kutsehariduskeskuse  ehituseriala õppur Vjatšeslav Jefimov. Tulevane kokk Rain Avarmaa võitis oma mustkunsti trikkidega aga „Roosa pantri“ kategooria võidu.

Järgmine  Liivimaa kutsekoolide omaloomingu võistluse korraldab Tartu Kutsehariduskeskus.

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel: 7361 872

Avaldatud: 18.02.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal