Raamatupidajad propageerivad tervislikumaid eluviise

23.novembril on Kopli õppehoones tulemas tervisepäev, kuhu on oodatud terve koolipere.

Tervisepäeva üks korraldajatest Kristi Raudvee sõnul on päeva eesmärgiks tervisliku toitumise ja toiduvalikute alase teadlikkuse tõstmine ning hea enesetunde ja vormi säilitamise treeningute populariseerimine. „Nägime, et koolis on pirukate järjekord alati nii suur, et kas see on mugavusest või õpilased lihtsalt ei mõtle tervisele nii palju. Soovisime näidata alternatiive – kuidas saab lihtsate vahenditega tervislikult toituda ja treenida,“ selgitas Raudvee.

Tervisepäeva esimesel poolel kell 10.15 – 11.45 toimub Kopli konverentsisaalis loeng, kus räägib Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna lõpetanud ja hetkel treenerina töötav Martin Luik. Päeva teisel poolel kell 12.00 – 13.00  toimuvad töötoad. Valida saab kolme töötoa vahel: smuutiklaas, salatiamps või treening igaks päevaks.

„Tuleb tegus ja  hariv päev. Lisaks saab esimesel vahetunnil A ja B-korpuse fuajeest kaasa haarata tervislikku vahepala, et Sinu päev algaks juba tervislikult,“ kinnitas Kristi Raudvee.

Kuna üritusele on piiratud arv kohti, siis tuleb olla eriti kiire ja registreerida ennast juba TÄNA! Registreerimiseks vajuta siia.

Tervisepäeva korraldavad raamatupidamise eriala õppurid Kristi Raudvee, Kati Kollom, Marit Martinson ja Gertu-Liis Hajetski  RM 15 grupist.

Lisainfo:
Kristi Raudvee
kristi.raudvee@khk.ee
RM15

Avaldatud: 15.11.2016

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal