Riigieksamid Tartu KHK õpilastele

Riigieksamid ei ole meie kooli lõpetajatele teatavasti kohustuslikud, kuid on vajalikud edasi kõrgkooli õppima minekuks. 2008. a. on 87 meie kooli õpilast teinud valiku teha ühe või mitu riigieksamit. Kirjandi kirjutajaid on 45, inglise keele tegijaid 27, matemaatikat soovib teha 16 ja eesti keelt kui teist keelt 40 õpilast. Nimetatud eksamid toimuvad meie koolis Kopli 1B õppekorpuses. Ülejaäänud eksameid, kuhu registreerunuid on vähem, lähevad meie õpilased tegema teistesse Tartu koolidesse.

Palun leidke teate lisas 2008. a. riigieksamite koondtabel koos kogu vajaliku infoga. Riigeieksamid algavad kell 10, keeleeksamite suuline osa algusega kell 9 vastavalt graafikule.

Avaldatud: 15.04.2008

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal