Rootsi müügiguru Philip Cohen peab kutsehariduskeskuses avatud loengu

Kolmapäeval, 12. märtsil peab Tartu Kutsehariduskeskuses loengu tunnustatud müügi- ja turunduse ekspert Philip Cohen Rootsist.

Coheni loengu teemaks on “Turundus ja müük – kuidas võita uusi kliente ning müüa rohkem olemasolevatele klientidele?” Muuhulgas annab ta näpunäiteid kuidas olla edukas telefonimüügil, kuidas käsitleda vastuväiteid ning kuidas integreerida teisi meediakanaleid oma müügiprotsessi.

1947 aastal Suurbritannias sündinud Philip Cohen on lõpetanud Cambridge ülikooli, kuid alates 1968 aastast elab ja töötab Rootsis.  Ta alustas oma karjääri telefonimüügi ja müügikoolitustega ning tõusis otseturunduse konsultandiks nüüdses Telia korporatsioonis. Üle 40 aasta turunduse, müügi ja klienditeeninduse valdkonnas tegelenud Cohenil on kogemusi ja näiteid elust enesest, mida ta jagab.

Philip Coheni  loeng toimub kutsehariduskeskuse Kopli tänava konverentsisaalis ning seda kuulama oodatakse eelkõige kooli äri- ja kaubanduse valdkonna õppijaid ja õpetajaid. Lisaks toimub kohtumine ka kutsehariduskeskuse majandusõpetajatega.

 

Lisainfo:
Andrei Atškasov
Tel: 7361 894

Avaldatud: 11.03.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal