Segavõistkondade VÕRKPALLIS II koht

Eesti Kutsekoolispordi Liidu 2009.a. karikavõistlustel võrkpallis segavõistkondadele tuli Tartu KHK võistkonnal leppida teise kohaga.

Segavõistkond tähendab, et võistkonda kuulub 3 nais- ja 3 meesmängijat. Meeste tegevust on tavavõrkpalliga võrreldes piiratud – mehed ei või hüppelt servida ega naiste ründelööke blokeerida.

Meie võistkonnas kandiski meestega võrdselt ründeraskust ja seda meeste võrgu pealt väga edukalt rünnates JAANA PÕLDOJA. Ka tema servid tekitasid vastastele peavalu.

Karikafinaalis olid vastamisi Tartu ja Pärnumaa KHK. Kahe võrdse võistkonna vaheline esimene geim kulges väga tasavägiselt kuni seisuni 21:21. Pärnu läks ette 24:22, Tartu jõudis järgi 24:24, kuid kaotas ikkagi geimi 24:26.

Teises geimis valitses eeldatav favoriit ja Pärnu võitis 25:15.
Kolmandas geimis üritas Tartu veel mängu käiku murrangut tuua, kuid pärnakad ei andnud järgi ja nii kuulus ka kolmas geim (25:21) neile. Seega rändas segavõistkondade karikas Pärnusse.
Kolmas koht kuulus Tartu Tervishoiu Kõrgkoolile.

Tartu KHK au kaitsesid:
TARVO ANIJÄRV (LTK08), JAANA PÕLDOJA (MO09), ANITA TRETJAK (SR09), JOOSEP SAAMANN (LE108), RASMUS PÄRN (KV08), MARTA TAMMOJA (TTe09), STEVEN MEILUS (TP09), SIIM ANTON (AK08), KAI SAARNA (LM09) ja MARI HANSON (EV108).
Võistkonna treener on spordiosakonna juhataja Meida Karm.

Õnnitleme tublisid võrkpallureid!

Avaldatud: 19.11.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal