Selgusid parimad õpilasprojektid

Selle õppeaasta teise õpilasprojektide taotlusvooru laekunud kolmest projektist sai toetuse kaks projekti.

Täies mahus otsustati rahastada Helina Esnari (RK13) projekti „Vahetunnisport“, mille sisuks on pakkuda  mais toimuva tervisenädala raames nii kutsehariduskeskuse õpilastele kui õpetajatele vahetundide ajal sportlikku tegevust. Koolimaja sees ja ümbruses saab sel ajal mängida näiteks noolemängu, jalgpalli, disc-golfi, lauatennist, läbida tõukerattaga osavusrada ja teha palju muudki. Tervisenädal toimub 5.-7 mail.

Toetati ka Timo Hipponeni (IS114) projekti õpilasvarjunädala korraldamiseks. Varjunädal saab teoks 7.-9. aprillini ning sella aja jooksul pakutakse eelkõige Tartu linna ja maakonna noortele võimalust jälgida kutsehariduskeskuse tunde ja praktikume, et seeläbi paremini tutvustada õppimisvõimalusi ja erialasid.

Projekt „Võrgupidu“ seekord kahjuks rahastamist ei leidnud.

Õpilasprojektide konkursi eestvedaja, huvijuht Lilia Leimani sõnul osalesid toetatud projektid ka tuleproovis, kus said mentoritelt kasulikke näpunäiteid projekti vormistamiseks. „Tänan nii õpilasprojektide tuleproovis kui konkursil osalenud õpilasi, mentoreid ja projektide hindajaid,“ lisas ta.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuhtTel 7361 872

Avaldatud: 10.02.2015

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal