Soome õpetaja stažeerimas

Soome õpetaja stažeerimas

Ärinduse ja kaubanduse osakonnas on alates 29.oktoobrist kuni 23.novembrini DEMOKAM projekti raames stažeerimas kolleeg OULAISTEN Ametikoolist Pirjo Verkasalo. OULAISTEN Ametikoolis õpetatakse samuti müüjaks, kokaks, autoremontijaks, metallitööd, jne. Lähemalt on võimalik tutvuda kooliga aadressil : www.kam.fi/oula.
Pirjo on kehalise kasvatuse, terviseõpetuse õpetaja ja karjäärinõustaja, kes tegeleb samas ka täiskasvanute koolitamisega.
Projekti eesmärgiks on leida õpilastele uusi rahvusvahelisi praktika kohti, arendada rahvusvahelist praktikaseerimist ja suhtlemist, samuti e-kooli ja selle võrgustiku kaudu kogu õppe arendamist.
Pirjo tahab oma edaspidises töös rakendada meie koolist saadud ideid nii kehalise kasvatuse, terviseõpetuse kui ka e-õppe edendamiseks Soomes ning aidata ette valmistada edasist koostööd õpetajate stažeerimise ja õpilasvahetuse valdkonnas Oululaineni Ametikooli ja Tartu Kutsehariduskeskuse vahel projektitöö kaudu.
Teretulnud on antud külastusperioodi jooksul kõik head mõtted ja omapoolne külalislahkus kõikidelt osakondadelt ning kolleegidelt.

Sirje Koido
Ärinduse ja kaubanduse juhtivõpetaja

Avaldatud: 09.11.2007

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal