Stiilinädal toob kooli värvikaid stiile

11.-15. novembril toimuval kutsehariduskeskuse stiilinädalal teeme hallid sügispäevad rõõmsamaks ja värvikamaks.

Nädala raames toimuvad mitmed huvitavad loengud. Stilist Katrin Kirsipuu õpetab esmaspäeval analüüsima figuuri ning annab nõu, kuidas värvides särada ja arukalt ostelda. KHK vilistlane ja Tartu Kõrgema Kunstikooli tudeng  Kätlin Lõbu räägib teisipäeval peakatetest ning näha saab ka  peakatete ja-ehete show´d.   Lisaks saavad rätsepad osa Kätlin Lõbu töötoast ning juuksuritele tuleb õpetust jagama Lauri Pedaja.

 Õpilased ja kogu koolipere on aga oodatud oma  riietuse ja stiiliga mängima.  „Mida originaalsem ja stiilsem oled, seda parem. Pildista ennast üksi või sõpruskonnaga ja saada oma pilt  võistlema,“ sõnas iluosakonna juhataja Liivi Lõhmussaar.  Pildile tuleb lisada oma või võistkonna nimi  ja saata see hiljemalt reedeks, kell 12 e-posti: liivi.lohmussaar@khk.ee, sest parimate tunnustamine toimub juba kell 12.30 Kopli konverentsisaalis.

Et osalejaid inspireerida, siis on stiilinädalal teemapäevad. Teisipäev on pühendatud peakatetele ja –ehetele. Nüüd on sinu kord särada ja tunda end erilisena – sellel päeval tuleb koolis  ringi liikuda peakatte või -ehtega. Kübar, kaabu või kaunistused pähe ja pildistama!

Kolmapäeval on vormiriiete ehk mundripäev. Kasuta fantaasiat ja leia oma õige vorm – ole kaitseväelane või stjuardess, madrus või sanitar.

Reedel on stiiliks  „Me armastame Eestit“.  Pane selga rahvariided või midagi maavillast või ole lihtsalt patriootlikult sini-must-valge. Eestlane olla on ju uhke ja hää.

Moepolitsei valib välja silmapaistvamad stiili esindajad ja võitjate pilte saab vaadata  sise-TVst  ja FBst.

Stiilinädala toimumisele panid oma õla alla VS13 õppegrupp koos Margit Tennosaarega, kes tegid arvutigraafika tunnis lausa professionaalsel tasemel stiilinädala plakatid. Stendidele sai välja plakat, mille valisid välja õpilased.

Aktiivset kaasalöömist stiilinädalal!

Lisainfo:
Lilia Leiman
huvijuht
tel 7361 872

Avaldatud: 08.11.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal