Struve tn. juuksurisalong avab uksed

Uues salongis on 6 töökohta. Tulla võib kohe kogu perega, sest teenindatakse nii naisi, mehi kui ka lapsi. Nende jaoks on olemas lastetool.
Salongi ehitustööd ja uus sisustus läksid maksma kokku 710 tuhat krooni. Raha selleks võeti kooli omast „taskust” (eelarvest).
Et tegemist on kooli praktikaklassiga, kus tulevased juuksurid sooritavad oma koolipraktikat, siis kogu töö toimub suurte kogemustega kutseõpetajate Taissa Sulajeva ja Anu Kuusmanni juhendamisel ning nende range pilgu all.
Kliendile on salongi külastus igati kasulik, sest tööraha tehtu eest temalt ei küsita. Tasuda tuleb ainult kasutatud materjalide ja muu tehniliste kulude eest.
Enne jõulusid on salong avatud küll vaid neljal päeval, 16.-19.detsembrini, kella 9 -17. Siis lähevad õpilased jõuluvaheajale. Uuel aasta, alates 6.jaanuarist võtab salong kliente vastu teisipäevast reedeni ja ikka samal ajal.
Teadmiseks veel, et ka kooli Kopli tn. 1 õppehoones (A-korpus, ruum 181, kell 11-19) toimub samuti juuksuritöö teenuste pakkumine eespooltoodud tingimustel. Siin on praktikaklassides kokku 17 kohta.

Avaldatud: 12.12.2008

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal