Tänasest algab talvine vastuvõtt

Tartu Kutsehariduskeskuses tänasest kuni 24. jaanuarini toimuva talvise vastuvõtu raames ootame uusi õppijaid kokku kümnele erialale.

Keskhariduse baasil saab õppima asuda juuksuri, kondiitri, mehhatroonika, müügikorralduse, puhastustööde juhtimise, CNC operaatori, rätsepatöö, autodiagnostika ja turismikorralduse erialadel.  Puhastusteenindaja erialal eelnevat haridustaset määratud ei ole.

„Talvist vastuvõttu iseloomustab suurem sessioonõppe ja mittestatsionaarse  õppe osakaal, mis võimaldab õppima asumist ja erialaoskuste omandamist ka töö kõrvalt,“ selgitas direktori asetäitja õppealal Liivi Raudsepp ning lisas et täiskasvanud õppijate huvi praktilisi kutseoskusi omandada on kasvav.

Sessioonõppe vormis, kus õppetöö on korraldatud perioodiliste õppesessioonidena, saab õppida kondiitri, müügikorralduse, turismikorralduse  ning esimest korda ka autodiagnostika erialadel. Mittestatsionaarses õppevormis saab omandada  puhastustööde juhtimise kutseoskused.

Dokumentide vastuvõtt toimub 02.01. – 24.01.2014 aadressil Kopli 1A – 152 tööpäeviti kella 9.00 -15.00 või elektroonselt e-vastuvõtu keskkonnas. Vastuvõtuinfo telefonil 7 361 859 või http://khk.ee/vastuvott

Õppetöö algab juba 3. veebruaril 2014.

Lisainfo:
Kaire Mets
tel: 7361 877

Avaldatud: 02.01.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal