TÄNUÜRITUS

Seekordne tänuavaldamise üritus ei toimu mitte kooli ruumides ega üldsegi mitte Tartu linnas, vaid tänuüritus viiakse läbi Taevaskojas ja ühendab endas kasuliku ja meeldiva.

Enne kui direktor Andrus Kompuselt Lõunakeskuse kinkekaardid vastu võetakse sooritavad noored pisut eksootilise liiklusvahendiga – tõukerattaga lühikese matka Taevaskojas, kunagise kultusefilmi „Viimne reliikvia” võttepaikades.

Kes on need, kes kooli eduka esindamise eest nüüd tänu ja tunnustuse osaliseks saavad? Siin parimatest mõned kõige tublimad õppurid:

– rahvusvahelistel Euroopa Hotelli- ja Turismikoolide Assotsiatsiooni võistlustel saavutas THEA VIIA majutusteeninduses II koha;

– vabariiklikel kutsevõistlustel võitsid esikohad: MAARJA SEPP – müüjate erialal, ANDRES HERMASTE ja JANEK JÄRVEOTS -müürseppade erialal; KÄTLIN KÄO – õmblejate erialal.

Ühtekokku oli möödunud õppeaastal Tartu KHK-s osava käe, täpse silma, nutika lahenduse, lahtise peaga õppureid, tulevasi tootmise meistreid ja tipptegijaid – 58 õpilast, kes lõid kaasa 27 eriala kutsevõistlustel. Mõnedel erialadel olid jõukatsumised võistkondlikud.

Avaldatud: 03.06.2009

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal