Tartu KHK tekitas elavat huvi

On saanud tavaks, et Mardipäeva tähistatakse Tallinnas üle-Eestilise laadaga.
6.-9.novembrini Saku Suurhallis toimunud “Mardilaadal” esindasid Tartu KHK-d ehitus-puusepa eriala (EP05) õpilased MARTIN KRIISA ja PRIIT KORTS ning kodumajanduse eriala õppiv MADLI ROBEN (KM06).
Laada õpitoas juhendasid meie õpilased nii noori kui ka täiskasvanud laadalisi.
Martin ja Priit õpetasid huvilistele hampelmanni-tüüpi karude valmistamist. Madli näitas ette linase vildi peale tikkimisvõtteid.
Laadaliste huvi meie kooli õpitoa vastu oli väga suur. Nii et kaasavõetud kogus detaile jõudis juba laadaaja poolepeal otsasaada ning õpetaja Ilmar Rammi pidi bussiga lisa juurde saatma.
Ruumiga kitsaks läks ka õpitoas, seepärast otsiti juurde veel teinegi töölaud. Sellest hoolimata seisid huvilised ikkagi pikas järjekorras.
Õpetajaametis olles tuli meie õpilastel selgitusi jagada ka inglise ja vene keeles. Soomlased küsisid omas keeles. Nendega suhtlemises aitas välja inglise keel.
Meeldiv oli kogeda, et laadalised tundsid elavat huvi meie kooli vastu. Küsiti sisseastumise ja erialade kohta, eriti huvituti toitlustus-teeninduse, pagar-kondiitri ja kodumajanduse erialadest.
Kokkuvõtteks – Tartu KHK osalemine tänavusel “Mardilaadal” õnnestus väga hästi.

Avaldatud: 12.11.2008

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal