Tartu Kultuurkapital kuulutas välja õpetajate stipendiumikonkursid

Tartu Kultuurkapital kuulutas välja stipendiumikonkursi Tartu linna õpetajatele, et  tunnustada õpetajakutset ja toetada õpetajate enesetäiendamist. Stipendiumi saajateks võivad olla Tartu linna haridusasutuste õpetajad.

Stipendiumifond on 9000 eurot, millest antakse välja kaks 2000-eurost stipendiumi pikaajalise tulemusliku tegevuse eest ja viis 1000-eurost stipendiumi enesetäiendamiseks.

Kandidaate stipendiumidele saavad esitada haridusasutuste nõukogud/hoolekogud kooli/lasteaia juhtkonna, õpetajate alaliitude või õppenõukogu ettepanekul ja taotluste esitamise tähtaeg on 15.september 2013.

Samaks tähtajaks ootab Tartu Kultuurkapital kandidaate ka Tartu Zonta Klubi fondi  640 euro suurusele stipendiumile, mis on mõeldud eduka naisõpetaja tunnustamiseks.

Tartu Zonta Klubi stipendiumile kandideerimiseks saavad kandidaate esitada Tartu linna ja maakonna haridusasutuste nõukogud/hoolekogud, õpilased või kolleegid. Taotluse võib esitada ka õpetaja ise.

Varasemalt on eduka naisõpetaja stipendiumi saanud Astrid Külaots (2012), Liina Karolin-Salu (2011), Ellen Strohmann (2010), Kersti Aan (2009), Jane Käis (2008), Reet Tallo (2007).

Lisainfo ja stipendiumite statuudid: www.kultuurkapital.ee , tel 7441 500, e-post kultuurkapital@raad.tartu.ee

Avaldatud: 29.08.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal