Tartu Kutsehariduskeskus avab järjest uksi

17. mai on kavandatud Kaunase pst 22 päevaks ning sel päeval tutvustatakse huvilistele karjäärinõustamise, kutsealase eelkoolituse ning täiskasvanute koolitusega seonduvat.

18. mail lükatakse uksed lahti aadressil Põllu 11 ning tehakse tutvust tööstustehnoloogia, kaubanduse ja ärinduse valdkondades õpetatavate erialadega. Infotunnid algavad kell 10 ja kell 14.
Samal päeval on Kaunase pst 22 karjääripäev Tartu linna üldhariduskoolide ja Tartu Kutsehariduskeskuse õpilastele.

19. mail avatakse Kopli 1 asuva õppehoone uksed ning tutvuda saab infotehnoloogia, teeninduse ja toiduainetööstuse valdkonna erialadega. Infotunnid algavad samuti kell 10 ja kell 14. Majas saab vaadata ka toitlustuse õpilaste tööde väljapanekuid ning tutvuda rekreatsiooni eriala vahenditega, degusteerida lihatooteid ning jälgida IT-õpilaste tegemisi.

20. mai on kavandatud ringkäikude päevaks, kus koolidest registreerunud 15-20 inimeselised grupid saavad oma transpordi ja meie giidiga läbi käia kõik majad ning tutvuda järjest kõigi erialadega.
20. mail toimub ka seminar tööandjatele ja koolitusasutuste töötajatele teemal “Täiskasvanute koolituse planeerimine ja finantseerimine Euroopa Liidu tingimustes”.

21. mai on pärani Vanemuise 35 uksed, kus lisaks terve nädala lahti olevatele näitustele, toimuvad ka kergetööstuse, ehituse, puidu ja juuksuri valdkondade infotunnid algusega kell 10 ja kell 14. Maja esine on pärastlõunal täis erinevaid etteasteid kooridelt ja tantsurühmadelt. 21. mail on kogu tänav pärastlõunal üritusi täis, sest toimub ka Vanemuise Kultuuritänava Päev.

Avatud Uste Nädala kava www.khk.tartu.ee

Avaldatud: 17.05.2004

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal