Tartu Kutsehariduskeskus korraldab metoodikakonverentsi

Tartu Kutsehariduskeskus korraldab reedel, 11.mail järjekordse, juba traditsiooniks saanud kevadise metoodikakonverentsi.

Sel aastal on konverentsi teema Õppimine ja areng. Konverents keskendub olulistele küsimustele kutsehariduses:

Kuidas soodustada õpilaste õppimist ja arengut nii, et tööellu astuks tubli, teotahteline ja jätkuvalt õppimisaldis noor inimene?

Kuidas õpetajana õppida ja areneda, et mitte takerduda oma ameti stampidesse, vaid olla pidevas muutumises ja kooskõlas nii õpilaste kui iseendaga?

Need küsimused on täna olulised ka kogu Eesti haridusmaastikul tervikuna.

Konverentsi hommikupoolne osa toimub Tartu Ülikooli raamatukogus. Esimene peaettekanne on prof. Tõnu Lehtsaarelt Tartu Ülikoolist teemal Dialoogiline suhtlemine. Teine peaesineja Illari Lään – samuti Tartu Ülikoolist – räägib kutsehariduse mainekujundusest.

Pärastlõunal jätkub konverents kooli Kopli tänava õppehoones, kus konverentsil osalejad jagunevad 10 töötoa vahel. Töötubasid viivad külaliskoolitajate kõrval läbi ka Tartu Kutsehariduskeskuse oma töötajad.

Konverentsist võtab osa ligi 200 pedagoogi Tartu Kutsehariduskeskusest, Võrumaa Kutsehariduskeskusest ning Valgamaa Kutseõppekeskusest. Osavõtjate ringi laienemise põhjuseks on asjaolu, et kõik kolm kooli osalevad projektis Õppiva organisatsiooni kujundamine Lõuna-Eesti kutseõppeasutustes. Projekti kogumaksumus on 2,3 miljonit krooni ja seda kaasrahastatakse Euroopa Liidu struktuurifondidest.

Lisainfo www.khk.tartu.ee.

Avaldatud: 10.05.2007

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal