Tartu Kutsehariduskeskus tunnustab kutsevõistluste parimaid

Homme, 22. mail tunnustab Tartu Kutsehariduskeskus  käesoleva aasta kutsevõistlustel  edukalt esinenud õppureid.

Kahekordse käepigistuse saab seekord veebispetsialistiks õppiv Silver Mähar, kes on koju toonud lausa kaks esikohta. Parimaks tunnistati ta nii graafilise disaini ja trüki ettevalmistuse kutsevõistlusel  kui ka „Noor Meister 2013“ raames peetud veebidisaini kutsevõistlusel. Lisaks on ta võitnud koolisisese arvutigraafika võistluse. „Silver oskab ühendada head oskused, loomingulisuse  ja  tänapäevase disainikeele,“ selgitas juhendaja Margit Tennosaar  tulevase veebispetsialisti edu tagamaid.

Esikoha vääriliseks on hinnatud ka tulevase koka Birgit Allilenderi ja toitlustusteeninduse  õppuri Kädy-Liis Vääni sooritused  konkursil „Kokakunst Kuressaares“. Hannes Heinmäe võitis esikoha  kutsevõistlusel „Noor Meister 2013“ logistikute seas.

Tartu Kutsehariduskeskuse direktor Andrus Mõttuse sõnul  püüdleb kool selle poole, et õpetajad oleksid oma ala parimad meistrid ning  õpilastest kasvaksid sama tublid ja tegusad asjatundjad. „Hea meel on tunnustada neid, kes oma teadmiste ja oskustega on iseenda ning kooli aujärge kõrgel hoidnud, “ lisas Mõttus.

Kevadisel tunnustusüritusel Jääaja Keskuses  annab direktor Andrus Mõttus parimatele kutsevõistlustel osalenud õppuritele üle kooli tänutähed ning rahalised preemiad. Osalejad saavad külastada ka Jääaja keskust, teha Saadjärvel parvesõitu ning kaasa lüüa nuputamismängus. Kokku on seekordsele tunnustusüritusele  kutsutud 56 tublimat õpilast koos  juhendajatega.

 

Lisainfo:
Lilia Leiman, huvijuht
lilia.leiman@khk.ee
tel 516 4077

Avaldatud: 21.05.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal