Tartu noored meistrid olid edukad!

Tartu Kutsehariduskeskuse õppuritele olid 7.-8. märtsil peetud vabariiklikud kutsevõistlused “Noor Meister 2014” edukad. Kokku võitsid auhinnalisi kohti 13 noort  meistrit 12 võistlusalal.

Kõige ihaldusväärsema esikoha ja tiitli “Noor Meister 2014” tõid koju Karl-Erik Maripuu  logistika erialal, Janne Võrk majutusteenindaja erialal ja Silver Mähar veebidisaini erialal. Esikoha ehituspuuseppade meeskondlikult võistluselt said  Danel Scvalbe ja Mirko Pruus.

Karl-Erik Maripuu

Hõbedastele kohtadele võistlesid rätsep Sandra Luks, infotehnoloog Janar Võttin (Linuxi kategoorias) ja müürsepp Karl Saks.

Tubli kolmanda koha saavutsasid Sillen Klasman müüja erialal, Maarja Leib puhastusteenindaja erialal, Laura Aidla majutusteeninduse erialal ja Ingmar Mändmets keskkonnatehnika erialal.  Juuksur Eisi Kõiv pälvis kolmanda koha meeste salongisoengu kategoorias.

“Meil õpivad nutikad, töökad ja sihikindlad noored, kes midagi oma kätega suudavad luua ja  meisterlikkusega  eeskujuks olla,” kinnitas kutsehariduskeskuse direktor Andrus Mõttus kommenteerides tänavusi häid tulemusi kutsevõistlustel.  “Õnnitlen kõiki noori meistreid ning tänan nende juhendajaid ja õpetajaid,” lisas ta.  Suur tänu ka töötubades ja kooliboksis osalejatele ning kõigile, kes võistluste ettevalmistamisel ja läbiviimisel kaasa lõid.

Kokku osales “Noor Meister 2014” võistlustel  36  Tartu Kutsehariduskeskuse õppurit, kes võtsid mõõtu 19 võistlusalal.

Lisainfo:
Kaire Mets
turundusjuht

Avaldatud: 09.03.2014

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal