Teeme koolielu huvitavamaks

Ka sel aastal  oodatakse  kutsehariduskeskuse õppureid ise oma koolielu huvitavamaks muutma – löö kaasa kooli õpilasesinduses või korralda oma meeskonnaga põnev projekt.

Õpilasprojektide „Õpilastelt õpilastele“  mõte on toetada vabatahtlikke tegevusi mis aitavad koolielu huvitavamaks muuta. Projektikonkursile ootame õpilaste uusi algatusi , üritusi, vaba aja sisustamise ja huvitegevuse ideid.

Ideede tuleproov toimub juba esmaspäeval, 16. septembril  algusega kell 15.00 Kopli 1C-302. Tuleproovile ootame nii neid, kelle idee on veel kujunemisjärgus kui ka neid, kes vajavad abi projekti paremaks ettevalmistamiseks.

Konkursile on oodatud õpilaste poolt kirja pandud ja läbiviidavad põnevad tegevused, mis toimuvad ajavahemikul 30.septmber kuni 1.detsember 2013. Üks projekt võib saada toetust kuni 300 eurot. Taotluse esitamise tähtaeg on juba 20. septembril.  Lisainfo taotlemise tingimustest ning projektitaotluse vorm on üleval http://khk.ee/toetavad-teenused/huvitegevus

Samaks ajaks, so 20. septembriks ootab kooli õpilasesindus uusi liitujaid. Õpilasesinduse eesmärk on õpilaste huvide kaitsmine, koostöö arendamine õpetajate, õpilaste ning kooli juhtkonna vahel ning kooliürituste korraldamine. Õpilaskonna esindaja kuulub ka kooli kõrgemasse otsustuskogusse. Kui tahad ennast kooli õpilaskogus teostada,  siis täida liitumissoov http://khk.ee/toetavad-teenused/opilasesindus/liitu-esindusega ja edasta see huvijuhile.

Lisainfot projektikonkursi ja õpilasesinduse kohta saab huvijuht Lilia Leimanilt, tel 7361 872 või lilia.leiman@khk.ee

Avaldatud: 03.09.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal