„Teises koolis, teises keeles“

6.septembrist kuni 29.septembrini stažeerib Tartu KHK-s Tallinna Lasnamäe Mehaanikakooli kutseõpetaja IRINA KUPRIYANOVA.

Insener-pedagoogi erihariduse ja pikaaegse õpetajatöö kogemustega I.Kupriyanova annab meil hüdraulika ja pneumaatika, tehnilise mehhaanika aluste ja teisi mehhaanika erialade, aga samuti ka suhtelmise ja klienditeeninduse tunde. Kavas on veel tunnivaatlused ja tundide arutelud.

Eesti kutsekoolide kuuekümnel kutse- ja üldaineteõpetajal on võimalus stažeerida ja arendada oma eriala- ja keeleoskust teises koolis praktiseerides, osaledes Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed  projektis „Teises koolis, teises keeles“. Projekt võimaldab vene õppekeelega kutseõpperühmade õpetajatel staźeerida eesti õppekeelega kutsekoolis ja vastupidi. On ju õpetaja just see inimene, kes igapäevaselt integratsiooni ellu viib.

Stažeerimine annab võimaluse tutvuda õppetöö korraldusega teistes koolides, annab uusi ideid ning võimalusi kolleegidega oma mõtteid ja kogemusi vahetada.

Projekti „Teises koolis, teises keeles“ korraldab Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse Meie Inimesed elukestva õppe üksus Euroopa Sotsiaalfondist rahastatava programmi „Keeleõppe arendamine 2007-2010“ raames.

Avaldatud: 10.09.2010

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal