Tartu Kutsehariduskeskus tutvustab erialasid

14. – 15. märtsil 2012 toimuvad Tartu Kutsehariduskeskuses avatud uste päevad, mille raames on kõikidel huvilistel võimalik tutvuda erinevate erialadega ja näha kutseõppevõistluseid.

14. märtsil toimub “Aasta tegija 2012”

„Aasta tegija 2012“ on Tart KHK ülekoolilised kutsevõistlused, kus selgitatakse välja erialade parimad õppurid.

Kokku toimub kolmkümmend erialavõistlust, milles osaleb üle neljasaja õpilase. Võimalus on kõrvalt jälgida, kuidas valmivad pidulikud soengud, raamatukujulised juubelitordid, kinkepakid, kuidas kaetakse juubelilauda ja lahendatakse keerulisi kliendisituatsioone. Toimub ka mehisemaid mõõduvõtmisi nagu  treimine, keevitamine, autohooldustööd,  aiaposti ladumine, ornamendi värvimine  ja  muud põnevat. Võistluste korraldamiseks ulatasid abistava käe tööandjad.

Giidiga ringkäigud toimuvad kell 10, 11 ja 12 ning need algavad õppehoonete fuajeedest.

15. märtsil on võimalik lähemalt tutvuda õppimise, erialade ja osakondadega

Registreerimine infotundidesse algab hommikul kell 8.30.

Jagatakse teavet erialade, õppekavade ja sisseastumistingimuste kohta, tehakse ringkäike õppetöökodadesse, õpilaskodusse ja spordibaasidesse. Karjäärinõustajad viivad läbi kutseeelistuste teste. Oodatud on nii põhikoolide kui ka  gümnaasiumide õpilased. Eriala valik on inimese elus  üks tähtsamaid otsuseid, mida ei saa langetada uisapäisa. Kõige tõhusam õppimine toimub läbi kogemuse.

Kell 10.30 on võimalik osa võtta  õpitubadest „Lihtne soeng vaevata“, „Väike meigitund“, iPhone vs iPad?“, „Palun lauda“, „Magus üllatus“, „Dekoratiivviimistlus“ ja „Auto särama“.

Rohkem informatsiooni leiab aadressilt  www.khk.ee/aup .

Varjunädal 19. -23. märtsil

Lisaks toimub kutsehariduskeskuses 19. – 23. märtsini varjunädal, kus õppija saab varjuna osaleda erialatunnis või koolipraktikal.

Tundide valik ja ajakava on nähtaval leheküljel www.khk.ee/varjunadal . Samal lehel toimub ka tundidesse registreerumine.

Õigeid valikuid!

Avaldatud: 12.03.2012

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal