TKHK võidutses Teeviidal

4.-6. detsembrini 2003 toimus Tallinnas noorte infomess Teeviit 2003, kust Tartu Kutsehariduskeskus tõi kaasa pagarite kutsevõistluse esikoha.

Messi peamine eesmärk oli koolide ja erialade tutvustus ning selle raames toimusid ka kutsevõistlused pagaritele. Tartu Kutsehariduskeskusest astus võistlustulle kaks võistkonda. Üks neist saavutas esikoha ning tõi lisaks väiksematele auhindadele kaasa kooli tasuta osalemise järgmise aasta messil ning 6m2 tasuta boksipinda.

Tartu Kutsehariduskeskuse messiboks paiknes kutseõppeasutuste tänava otsas ning seal tegeldi infojagamise, nukkude meisterdamise, küpsiste söömise jms-ga.

Karjäärinõustajad andsid nõu nii boksis kui ka kaks korda päevas toimuvatel kutsesobivustestidel, millest päevastel aegadel oli osavõtuhuvi väga suur.

Boksis aitasid infot jagada ja nukke meisterdada ka KHK Õpilasesinduse noored ning tõukerattal liikus mööda messihalli ringi meie maskott tigu Teodor.

Järgmise messina on kavas Intellektika Tartus 13.-14. veebruaril 2004, kus TKHK hakkab paiknema kokku ligi 80 ruutmeetril.

Avaldatud: 23.01.2004

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal