Töötajad – korvpallurid olid võidukad

Aprillikuu viimasel päeval meie koolis toimunud Eesti Kutsekoolispordi Liidu käesoleva aasta kevadturniiril töötajate korvpallis ei näidanud Tartu KHK üles külalislahkust.

Avakohtumises Tallinna Ehituskooliga saavutati kohe mängu alguses kindel edu ja esimene veerand võideti 12 : 5. Edasi mäng küll tasakaalustus ja korvid langesid vaheldumisi. Uue spurdi tegid meie korvpallurid kolmandal veerandil, mis võideti 11 : 4 ja kasvatasid vahet veelgi ning võitsid mängu 39 : 28.

Poolfinaalkohtumine  Tallinna Teeninduskooliga oli ühepoolne ja ei jätnud vastastele mingit võimalust – võit tuli mäekõrgune 61 : 26.

Finaalkohtumine Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooliga kulges tõusude ja mõõnadega. Esimesel veerandajal tuli tunnistada vastaste paremust 10 : 14. Oma mäng saadi käima teisel veerandil ja see võideti kindlalt 16 : 6. Kuid vastane ei olnud veel murdunud. Tasavägiselt jätkunud lõpuosas tabasid meie mängijad korvi täpsemalt ja lõpuvileks näitas tabloo Tartu KHK paremust 42 : 35.

Fännklubi ergutas omasid lausa trummipõrinaga nagu kombeks suurtel korvpallimängudel.

Kolmas koht läks Tallinna Ehituskoolile.

Meie võidukas võistkonnas mängisid: SIRJE KIKAS, TIIT TAMMARU, ANDRUS MÕTTUS, TERVO UUNA, TANEL PLOVITS, JARMO PAJULA, ROLAND OLESK, TIIT KABER, MARGUS PEKK.

Õnnitleme tublisid korvpallureid!

Tartu Kutsehariduskeskuse võidukas meeskond

Tartu Kutsehariduskeskuse võidukas meeskond

 

Avaldatud: 03.05.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal