TP08 – kooli meister võrkpallis

Kooli meistrivõistlustest võrkpallis võttis osa 11 võistkonda. Seekord võisteldi tavavõrkpallist mõneti erinevalt – mängiti ajapeale, s.t. et iga mäng kestis vaid 12 minutit jooksvat aega. Kumb võistkond selle aja jooksul rohkem punkte sai oli võitja. Võistkonda võisid kuuluda nii noormehed kui neiud (segavõistkondadega osalesid RK08 ja EV108). Segavõistkonnaga lõi kaasa ka kooli töötajate võistkond.

Alagrupimängudest ja poolfinaalidest jõudsid kindlate võitudega lõppvõistlusele metallitöö II kursuse (TP08) ja kooli töötajate võistkonnad.
Finaalkohtumine oli tasavägine ja igati finaali vääriline. Kuigi töötajate võistkond oli enne ajakontrolli veel mõne punktiga juhtimas, suutis TP08 siiski mänguaja lõpuks viiginumbrid 21 : 21 väljavõidelda. Järgnenud 5 minuti pikkuse lisaaja lõpus olid TP08 mängijad kindlamad ja tulemusega 31 :29 tagasid endile võidu.

Kooli meistriks tulnud võistkonnas mängisid – MARTIN LOIM, RAIGO METSASTE (mõlemad kuuluvad kooli esindusvõistkonda), INNAR KATTAI, KAREL KÕOMÄGI, HARDI SALU ja HERKI KUUS.

Teiseks jäi kooli töötajate võistkond – TOOMAS LELUMEES, SILLE KAPSTAS, ROLAND OLESK, URMAS LILL, ANDRUS KOLONISTOV, KAIDO TOOBAL ja AIVAR KOLONISTOV.

Kolmanda koha mängus pidi LE108 tulemusega 20 : 25 tunnistama TP09 paremust – STEVEN MEILUS (kooli koondise mängija), ENOR HEINMAA, AIN EEK, SELEN ELBE ja RAUNO KALJULAID.

Neljandaks jäi LE108 – JOOSEP SAAMANN (kooli koondise mängija), TAAVI RUBEIKA, MAIRO VISTER, ANDRES LUGA, SIMMO PUKK ja TANEL PÜTSEP.

EV108 kursusejuhataja ANNE KRULL oli ka võistlusvormi selga tõmmanud ja elas oma õpilastele tuliselt kaasa, et vajadusel kasvõi platsile mängima asuda.

Õppegrupp EV 207/107 oli endile toetajaks kaasa kutsunud ka oma ninasarvikust maskoti.

Kõiki paremaid võistkondi autasustati maitsva kringliga ja võistkondade mängijaid väikese meenega.

Õnnitleme tublisid võistlejaid!

Täname võistluste heale läbiviimisele kaasaaidanud sekretäre GAIDY AASMAAD (EV208) ja õpetaja SIRJE KIKAST ning kohtunikena tegutsenud SIIM ANTONI (AK08), MARI HANSONIT (EV108), JOOSEP SAAMANNI (LE108), MARTIN LOIMI (TP08) ja TARVO ANIJÄRVE (LTK08).

Avaldatud: 29.01.2010

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal