Tšehhi õpilased käisid Tartus praktikal

Märtsis käisid Tartu KHK-s Leonardo da Vinci programmiga praktikal kuus Tšehhi Karvina Business College`i müügikorralduse eriala õpilast: Marie Amanatidu,  Natálie Feiková, Tomáš  Kocybala, Rastislav Kulla, Miroslava Švendová  ja Anna Vaňková ning kaks õpetajat Zdenka Parchanska ja Vera Hellerova.

DSCN1222

Karviná Business College on Tartu KHK partnerkool Tšehhis, kellega toimub koostöö õpilaste ja õpetajate vahel.
Sügisel 2012 käisid Karvinas samuti Leonardo da Vinci programmi õpirändeprojektiga  „Improving practical skills in Europe“ neli Tartu KHK ärinduse ja kaubanduse eriala õpilast Karolin Truu, Angelina Komarova, Kaijus Liinjärv ja Martin Mölder  viienädalasel välispraktikal kohalikus kaubanduskeskuses.

DSCN1245DSCN1230

Tšehhid tutvusid meie kooli ja õppetöö korraldusega, külastasid ärinduse ja kaubanduse eriala tunde, ning käisid tutvumas Tartu linna ja teiste huvitavate kohtadega  nagu näiteks Ahhaa Teaduskeskus ja
Aura Veekeskus. Lisaks käisid tšehhid ekskursioonil Pärnus ja Tallinnas.
Oma erialast praktikat proovisid välisõpilased kõige pealt  meie kooli oma praktikakohtades, milleks olid kooli pood, kohvik ja söökla. Edasi jätkus praktika Sõbra tänava Prisma marketis ja Ringtee Selveris.

Nii praktikandid kui ka praktikajuhendajad jäid praktikatulemustega väga rahule.
Tšehhidele väga meeldis Tartu linn ja meie kool. Siinkohal suured tänud Tartu KHK ärinduse ja kaubanduse osakonnale praktika ja vastuvõttu korraldamise kaasaitamise eest!

Koostöö Karvina Business College`iga jätkub juba sügisel 2013, mil Tšehhi sõidavad  viie nädalasele välispraktikale neli Tartu KHK ärinduse ja kaubanduse eriala õpilast.

DSCN1244DSCN1246


Lisainfo:

Andrei Atškasov
Projektijuht
7361894

Avaldatud: 02.04.2013

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal