Variku kooli õpilased käisid sõprushommikul

Variku kooli 1.a klassi lapsed koos klassijuhatajaga käisid IKT osakonna õpilaste kutsel kutsehariduskeskuses külas. Tegu oli juba traditsiooniks kujunenud advendiaja sõprushommikuga, mida peeti üheksandat aastat järjest.

Paljudele oli siia koolimajja tulek esmakordne, kuigi koolimajad asuvad kõrvuti. Lapsi ootas ees jõulukaunistustega klassiruum ja juhendajatena IKT osakonna õpilased. Arvutisse saamiseks tuli leida pildipuslele sobiv osa. Esimeseks tegevuseks oli tutvumine graafikalaua ja arvutijoonistamise programmiga. Seejärel joonistati üks või mitu jõuluteemalist kaarti, mis välja prinditakse ja enda koolis näitusele pannakse. Käelise tegevusena valmistas iga laps endale volditud tiibadega linnu. Ühiselt söödi õunu, komme ja meie kooli pagarite valmistatud piparkooke. 1. klassi õpilased laulsid ja esitasid lõbusa saksakeelse ringmängu.

Sõprushommiku lõppedes said külalised päkapikkudelt kingikoti ja tänukirja osalemise eest ning mälestuseks tehti ka ühispilt. Ürituse eestvedajateks olid õpetaja Eve Mäeorg ja VS17 õppegrupi õpilased.

ühispilt

Aitäh nii suurtele kui väikestele, sinuga koos oli tore olla!

Lisainfo:
Eve Mäeorg
kutseõpetaja
eve,maeorg@khk.ee

Avaldatud: 08.12.2017

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal