Võrkpallurid finaalis kahe meeskonnaga

Eesti Kutsekoolispordi Liidu (EKKSL) 2011.aasta meistrivõistlustel noormeeste võrkpallis pääsesid Tartu Kutsehariduskeskuse mõlemad võistkonnad finaalvõistlustele.

Tartu KHK I meeskond võitis mõlemad alagrupivastased nii Viljandi Ühendatud Kutsekeskkooli kui Rakvere Ametikooli võrdse tulemusega 3 : 0. Tegelikult olid mängud hoopiski tasavägisemad. Eriti kohtumine Viljandiga, kus avageimis turvaline (24 : 20) eduseis maha mängiti, kuid siis geimivõiduks vajalikud punktid (27 25) ikkagi välja võideldi.

Teises geimis juhiti juba 24 : 17, kuid siis anti vastastele taas viis punkti enne kui 25 : 22 võit vormistati. Täpselt sama tulemusega lõppes ka kolmas geim.

Rakvere vastu võideti kaks esimest geimi kindlalt (25 : 19 ja 25 :16). Ka kolmandas geimis näis kerge võit juba tulemas (juhiti 24 : 18), kuid just see viimane punkt ei tahtnud kuidagi ära tulla. Rakvere tuli järgi ja viigistas seisu (24 : 24). Siis aga, kui „selg vastu seina oli“, võttis meeskond end kokku ja sai geimi võiduks (26 : 24) vajalikud kaks punkti, mis tagasid ka 3 : 0 mängu võidu.

Rakvere oli tasavägises ja võitluslikus mängus 3 : 0 (geimid 26 : 24, 26 : 24, 25 : 20) üle Viljandist ja pääses teisena edasi EKKSL-i finaalvõistlustele.

Tartu KHK I võistkonnas täitis esmakordselt mängujuhi ja sidemängija ülesandeid võistkonna kapten Siim Anton (RK10). Väga edukalt ründasid Timo Roht ja Martin Loim (TP08).

Alagrupi võitmisse andsid oma panuse veel Steven Meilus (TP09), Kristo Koik (RK10), Joosep Saamann (LE108), Kristjan Mikk Raudsepp (ILU10) ning liberona tegutsenud Rasmus Pärn (KV08).

EKKSL-i finaalturniirile pääses ka Tartu KHK II meeskond ja seda ilma vaevata, sest nende vastased Vana Vigala TTK ja Tallinna THK jäid võistlustele tulemata ja nii sai meie teine võistkond nendelt loobumisvõidud.

Õnnitleme meeskondi EKKSL-i MV finaalturniirile pääsemise puhul!

Avaldatud: 27.02.2011

 • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

  Loe edasi »

 • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

  Loe edasi »

 • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

  Loe edasi »

 • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

  Loe edasi »

 • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

  Loe edasi »

fraktal