Töötajad

IKT
Signe Vedler
IKT osakonna juhataja
Tööruum
Kopli 1A-A405
signe.vedler@khk.ee
Telefon: 7361842 Mobiil: 5178966
Kätlin Kask
õpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B212
katlin.kask@khk.ee
Mobiil:
Ly Otsa
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A414
ly.otsa@khk.ee
Mobiil:
Tiina Aidnik
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
tiina.aidnik@khk.ee
Telefon: 7361840 Mobiil:
Liivi Albre
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A408
liivi.albre@khk.ee
Mobiil:
Elis Taur
kursusejuhataja-asendusõpetaja
elis.taur@khk.ee
Mobiil:
Mihhail Karutin
kutseõpetaja
mihhail.karutin@khk.ee
Mobiil:
Mirjam-Merike Sõmer
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A417
mirjam.somer@khk.ee
Mobiil:
Riina Mändla
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A307
riina.mandla@khk.ee
Mobiil:
Elme Sälik
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A414
elme.salik@khk.ee
Mobiil:
Elen Urm
kursusejuhataja-asendusõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A412
elen.urm@khk.ee
Telefon: +3727361842 Mobiil: +3725288307
Heigo Lipp
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A421
heigo.lipp@khk.ee
Mobiil:
Malle Kalmus
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A417
malle.kalmus@khk.ee
Telefon: 7361845 Mobiil: 5236218
Anne Uibo
õpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B210
anne.uibo@khk.ee
Mobiil:
Anne Mootse
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A410
anne.mootse@khk.ee
Mobiil:
Hellika Ivanov-Simson
kursusejuhataja-praktika koordinaator
hellika.ivanov@khk.ee
Telefon: 7361842 Mobiil:
Anna Karutina
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A408
anna.karutina@khk.ee
Mobiil:
Aile Laats
õpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B201
aile.laats@khk.ee
Mobiil:
Eve Siimus
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A408
eve.siimus@khk.ee
Mobiil:
Arno Ratas
õpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B210
arno.ratas@khk.ee
Mobiil: 55675217
Eve Mäeorg
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A414
eve.maeorg@khk.ee
Mobiil:
Ene Jõeveer
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A410
ene.joeveer@khk.ee
Mobiil:
Evely Vutt
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A414
evely.vutt@khk.ee
Mobiil:
Helve Kooser
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
helve.kooser@khk.ee
Telefon: 7361419 Mobiil:
Pärt Blank
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A402
part.blank@khk.ee
Mobiil:
Lehte Teern
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
lehte.teern@khk.ee
Mobiil:
Raivo Kiisk
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A402
raivo.kiisk@khk.ee
Mobiil:
Hele Moor
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
hele.moor@khk.ee
Mobiil: +3725141371
  • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

    Loe edasi »

  • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

    Loe edasi »

  • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

    Loe edasi »

  • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

    Loe edasi »

  • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

    Loe edasi »

fraktal