Töötajad

TAT
Merle Truupõld
toiduainete tehnoloogia osakonna juhataja
Tööruum
Kopli 1A-A174
merle.truupold@khk.ee
Telefon: 53437010 Mobiil: 53437010
Irina Võsar
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
irina.vosar@khk.ee
Mobiil:
Anneli Ummik
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A205
anneli.ummik@khk.ee
Telefon: 7361840 Mobiil:
Lilija Suburg
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A304
lilija.suburg@khk.ee
Mobiil:
Eve Hõrak
laborant
Tööruum
Kopli 1A-A175
eve.horak@khk.ee
Mobiil:
Ülle Soeson
kutseõpetaja
ulle.soeson@khk.ee
Mobiil:
Sirje Jäär
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A307
sirje.jaar@khk.ee
Mobiil:
Kristi Luht
lihatehnoloogia kompetentsikeskuse juhataja
kristi.luht@khk.ee
Mobiil:
Maarja Lebedev
kutseõpetaja
maarja.lebedev@khk.ee
Mobiil:
Kristiina Ernits
pagar-kondiiter
kristiina.ernits@khk.ee
Mobiil:
Kamilla Lüdikainen
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A302
kamilla.killak@khk.ee
Mobiil:
Kamilla Lüdikainen
lihatoodete tehnoloog
Tööruum
Kopli 1A-A302
kamilla.killak@khk.ee
Mobiil:
Pille Kessel
õpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A417
pille.kessel@khk.ee
Telefon: 7361845 Mobiil:
Bianka Makoid
õpetaja
Tööruum
Kopli 1B-B212
bianka.makoid@khk.ee
Mobiil:
Ilona Vanaveski
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A302
ilona.vanaveski@khk.ee
Telefon: 7361813 Mobiil:
Garis Liiv
pagar-kondiiter
Tööruum
Kopli 1A-A119
garis.liiv@khk.ee
Telefon: 7361844 Mobiil:
Gerda Ode
kutseõpetaja
Tööruum
Kopli 1A-A205
gerda.ode@khk.ee
Telefon: 7361840 Mobiil:
  • Esmaspäevast algab uute õpilaste kevadvastuvõtt

    Loe edasi »

  • Tartlased tõid kokakunsti võistlustelt koju kaks hõbemedalit

    Loe edasi »

  • GOOD FRANCE toob kutsehariduskeskuse õpperestorani Prantsuse road

    Loe edasi »

  • Narva õpilased keelekümblevad Tartus

    Loe edasi »

  • Selgusid “Aasta Tegija 2018” võistluste võitjad

    Loe edasi »

fraktal